Iphone Servisimiz / IPHONE EKRAN TAMİRİ

IPHONE EKRAN TAMİRİ


 

iPhone ekran değişimi hizmetimizde Ön Cam ve LCD ekran birlikte değiştirme işlemi yapıyoruz.  Telefonunuzun sadece ön camı kırıldıysa dokunmatikte ve görüntüde hiçbir problem yoksa sadece cam değişimi denenir. Eğer telefonunuz düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir. Tahmini tamir süremiz ortalama 1 saattir.

APPLE iPhone, iPad, Macbook ve iMac cihazlarının arızaları üzerine, eğitimli ve konusunda uzman teknik personeli ile kaliteli servis anlayışını benimsemiş bir Özel Apple Teknik Servisi olarak aşağıdaki tüm konularda size en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Cihazlarınızı kullanırken başınıza gelebilecek, sıvı teması, ekran kırılması, batarya arızası, yazılım güncelleme hataları, ses gelmeme-ses gitmeme sorunları, wifi bağlantı sorunları, ekrana görüntü gelmeme sorunları gibi bir çok durumda ihtiyaç duyacağınız apple teknik servis hizmetleri için sizlere güvenilir ve kaliteli tamir hizmeti vermekteyiz